Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 62.57 m2

Shitet apartament 1+1 tek Rruga 5 Maji!

59.450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga 5 Maji! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze grope. Apartamenti ka siperfaqe 62.57m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31078
Cmimi: 59.450 €
Siperfaqja: 62.57 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G84
Kati i: 9

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate