Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.93 m2

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Platea!

65.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Platea! Apartamenti ka siperfaqe 64.93m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Platea përfaqëson një kompleks me 6 godina, me lartësi 4.5 kate (me papafingo), me hapësira çlodhëse me gjelbërim. Rezidenca Platea është e rrethuar me mur ndarës, me sipërfaqe: 15’000 m2 ambiente banimi; 3’000 m² Parkim dhe 1’000 m² ambiente me gjelbërim. Në Rezidencën Platea janë projektuar apartamente me madhësi të përshtatshme edhe të shfrytëzueshme të tipit 1+1, 2+1 dhe 3+1. Konstruksionet beton-arme, muret ndarëse dhe perimetrale janë të termoizoluara sipas standarteve europiane.“Platea” ndodhet në një zonë që spikat për ajrin e pastër,freskinë dhe gjelbërimin. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 65.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35775
Cmimi: 65.000 €
Siperfaqja: 64.93 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G616

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate