Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 75.26 m2

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Liv, Fusha e Aviacionit!

90.312 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Liv, Fusha e Aviacionit! Apartamenti ka siperfaqe 75.26m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Liv Residence është një rezidencë bashkëkohore, me një vendndodhje strategjike, e cila ofron kushtet më të mira të jetesës. Zyra & dyqane, apartamente me verandë e gjelbërim, poste parkimi dhe shumë facilitete të tjera rezidenciale kombinohen së bashku. Eleganca dhe privatësia e rezidencës ndërthuren në një atmosferë moderne për të zbuluar kënaqësinë e jetësës urbane në kryeqytet.
Vecorite dalluese te rezidences:

– fasade e ventiluar me termoizolim alucobond
– planimetri e rregullt per secilin apartament me hapsira te shfrytezueshme
– sistem sigurie 24h dhe lobby me roje
– 2 kate nentoke per parkim me sistem sigurie kundra zjarrit dhe 2 rampa per hyrje-dalje.
– 2 ashensor dhe shkalle antizjarr me sistem ajrimi dhe kasete uji per raste emergjencash
– eficense drite maksimale me dritare ne lartesine dysheme-tavan
– sistem ngrohje-ftohje multisplit, tualete inkaso
– dysheme me parket dhe ballkone me xham te temperuar
Objekti ndodhet ne faze karabina.
Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39379
Cmimi: 90.312 €
Siperfaqja: 75.26 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G984

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate