Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek Oasis Residence, Astir!

125.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Oasis Residence, Astir! Apartamenti ka siperfaqe 75m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar eshte totalisht i investuar, ka orientim Jug dhe disponon 2 Kondicionere, Tavane te varur etj. Prona eshte e pa banuar me pare. Cmimi 125.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38904
Cmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G936

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate