Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 81.19 m2

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate!

162.380 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate! Apartamenti ka siperfaqe 81.19m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambjenin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte ne ndertim ne faze perfundimtare, godina ne te cilen ndodhet organizohet nga nje strukture banimi dhe sherbime 5 kate dhe dy kate nentoke. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te tiranes e cila ofron nje cilesi te larte jetese te nderthurur me qetesine dhe pamjet e gjelberuara. Cmimi 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42724
Cmimi: 162.380 €
Siperfaqja: 81.19 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1317

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate