Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 72.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial Green City!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial Green City.  Siperfaqja e apartamentit eshte 72.0m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ne nje zone mjaft te qete banimi, me hapesira nga te gjitha anet duke qene ndertimi i pare i kesaj natyre ne zone ofron mundesi te shumta per zgjedhjen e baneses se deshiruar Kompleksi “GREEN CITY” perfshin nje siperfaqe mbi 3 hektare toke, e gjitha e trajtuar dhe kompletuar me ambiente multifunksionale dhe relaksuese. Dyer sigurie dhe ato te brendshme importi Italiane. Dritaret dhe vetratat jane duralumini me dopjoxham me mbyllje hermetike. Grilat jane duralumini te inkasuara. Instalimet hidraulike dhe ato elektrike jane te gjitha me material importi Italiane. Fasadat jane te veshura me sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative. Soletat e nderkateve jane te realizuara me tulla. Kompleksi do te jete i plotesuar ne katin -1 dhe me ambjente private shtese si pishinat dimerore , kurset e notit, sauna, masazhe, palester, etj. Sistem Administrimi dhe Security 24 ore. Prona eshte e dhene me qera ne vleren 400€/muaj. Post parkimi i detyrueshem ne vleren 16.000€. Cmimi 1450€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38841
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 72.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G932

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate