Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 132.50 m2

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Aura!

117.185 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Aura. Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes. Apartamenti ka siperfaqe 132.5m² ku 71.3m² eshte apartament dhe 61.2m² verande dhe organizohet nga nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande . Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Cmimi 1150€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35678
Cmimi: 117.185 €
Siperfaqja: 132.50 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G605

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate