Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 74.80 m2

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi i Ri!

104.720 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi i Ri! Apartamenti ka siperfaqe 74.8m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, ballkon qe lidh te gjitha ambjentet dhe nje tualet. Prona ndodhet ne faze karabina. Cmimi 1400€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39395
Cmimi: 104.720 €
Siperfaqja: 74.80 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G986

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate