Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 56.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi!

63.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues, ka siperfaqe 56m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje korridor, nje dhome gjumi dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 63.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34208
Cmimi: 63.000 €
Siperfaqja: 56.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G424
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate