Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 75.31 m2

Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit!

90.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit! Apartamenti ka siperfaqe 75.31m² dhe ndodhet ne nje ndertim te ri ne faze suvatimi. Apartamenti eshte i mire organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi eshte shume i favorshem pasi ka ndricim natural gjate gjithe dites. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30436
Cmimi: 90.400 €
Siperfaqja: 75.31 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G25

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
70.000 €

Shitet apartament 1+1 ne Fresk!

1 BD
1 BA
96.30 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate