Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 55.00 m2

Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te Orikumit, Vlore!

67.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te Orikumit, Vlore! Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor, ka siperfaqe 55m² dhe organizohet ne sallon sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern, i pabanuar me pare. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga 2 kondicioner te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dhomen e gjumit. Orientohet nga Jug-Lindja. Zona eshte mjaft e zhvilluar, lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 67.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36386
Cmimi: 67.000 €
Siperfaqja: 55.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G688
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate