Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 56.00 m2

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles Bajram Curri!

55.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles Bajram Curri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistues me tulla te kuqe, ka siperfaqe 56m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje korridor, nje dhome gjumi dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 55.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34391
Cmimi: 55.000 €
Siperfaqja: 56.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G448
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate