Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.06 m2

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht!

70.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht. Apartamenti ka siperfaqe 65.06m² dhe organizohet nga 1 sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze suvatimi dhe afati i perfundimit eshte ne shtator te 2024. Cmimi 70.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39568
Cmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 65.06 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1004

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate