Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 67.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne vije te pare!

75.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne vije te pare. Apartamenti ka siperfaqe 67m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te ne nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe eshte i arreduar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Sebashku me apartamentin shitet dhe garazhdi. Cmimi 75.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31880
Cmimi: 75.000 €
Siperfaqja: 67.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G134
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate