Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ka pamje panoramike nga Deti Jon dhe ka orientim Perendim. Cmimi 1200€/m². Per nje vizte ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33434
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G324
Kati i: 6

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate