Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

70.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 80m² dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon i cili ka pamje pjeserisht nga deti. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 70.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33008
Cmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 80.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G273

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate