Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 96.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

112.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 96m² dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon i cili ka pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar, shitet bosh, eshte i shtruar me parket dhe eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 112.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32971
Cmimi: 112.000 €
Siperfaqja: 96.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G269
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
70.000 €

Shitet apartament 1+1 ne Fresk!

1 BD
1 BA
96.30 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate