Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 91.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande! Apartamenti ndodhet ne vije te pare, ka siperfaqe 91m² dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon me pamje panoramike nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 120.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32693
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 91.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G230
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate