Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.26 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Siri Kodra!

102.816 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Siri Kodra! Apartamenti ndodhet ne nje godine banimi 4,6 dhe 8 kate banimi dhe 2 kate parkim nen toke e cila eshte ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe 64.26m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe depo. Pallati perfundon ne Tetor te 2024. Cmimi 1600€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37920
Cmimi: 102.816 €
Siperfaqja: 64.26 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G853

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate