Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 63.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Ferit Xhajko!

75.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Ferit Xhajko! Apartamenti ka siperfaqe 63m², ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati pa ashensor dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 75.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39646
Cmimi: 75.000 €
Siperfaqja: 63.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1010
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate