Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 56.87 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dibres!

93.835 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miroganizuar me ashensor,ndertim i vitit 2023, ka siperfaqe 56.87m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit,nje dhome gjumi me dalje ne ballkon,tualet. Cmimi 1650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38386
Cmimi: 93.835 €
Siperfaqja: 56.87 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G901

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate