Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.25 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha!

108.887 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshme se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon,tualet.Ka siperfaqe 70.25m² dhe ndodhet ne katin e 6-te me orjentim Jug-Lindje. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi tulle dhe punimet perfundojne ne shtator te 2024. Cmimi 1550€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36751
Cmimi: 108.887 €
Siperfaqja: 70.25 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G725

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate