Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 57.50 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Bardhyl!

78.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Bardhyl! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, ka siperfaqe 57.5m² dhe eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe shitet totalisht i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 78.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36688
Cmimi: 78.000 €
Siperfaqja: 57.50 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G719
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate