Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.32 m2

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen ASL!

80.868 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen ASL, e cila ndodhet ne rrugen “Sadik Petrela”, shume prane “Venue”. Pallati po ndertohet nga nje kompani prestigjoze, me nje cilesi te larte ndertimi. Cilesia e ndertimit nenkupton perdorimin e Termoizolimit, Izolimit Akustik, sistemi i ngrohjes/ftohjes qe eshte realizuar nga nje nga markat kryesore dhe prestigjoze nderkombetare. Godina do jete 9 kate ndertim, ku 2 kate jane njesi komerciale dhe 9 katet e tjera do perdoren per banim. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70.32m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 1150€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30411
Cmimi: 80.868 €
Siperfaqja: 70.32 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G21
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
83.200 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Besa!

1 BD
1 BA
64.00 m2
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
77.400 €

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

1 BD
1 BA
64.50 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate