Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 72.66 m2

Shitet apartament 1+1 ne Kune -Shengjin!

58.128 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit. Apartamenti ndodhen ne nje nga pallatet cilesore ne faze perfundimi ne plazhin e Kunes. Apartamenti ka siperfaqe 72.66m², ndodhet ne katin e 1-re dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30793
Cmimi: 58.128 €
Siperfaqja: 72.66 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G53

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate