Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 73.50 m2

Shitet apartament 1+1 ne Golem, me pamje nga deti!

107.730 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Golem, me pamje nga deti. Apartamenti ka siperfaqe 81m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Prona shitet totalisht e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1330€/m². Per nje  vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38512
Cmimi: 107.730 €
Siperfaqja: 73.50 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G909
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate