Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 96.30 m2

Shitet apartament 1+1 ne Fresk!

70.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te,te nje pallat te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 96.3m². Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ka mundesi modifikimi ne 2+1. Orjentimi Jug-Lindje. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 70 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35883
Cmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 96.30 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G630

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate