Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 77.20 m2

Shitet apartament 1+1 ne Fresk!

44.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe  77.2m² dhe organizohet ne: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri i cili eshte ne fazat e perfundimit. Cmimi: 570€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32893
Cmimi: 44.000 €
Siperfaqja: 77.20 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G258
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
216.163 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

1 BD
1 BA
112.07 m2
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate