Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 76.05 m2

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko!

106.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko! Apartamenti ka siperfaqe 76.05m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, gati per banim.  Cmimi 1393€/m² .Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39057
Cmimi: 106.000 €
Siperfaqja: 76.05 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G951

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate