Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 89.50 m2

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko!

85.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 89.5m² dhe eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon qe lidh sallonin me dhomen e gjumit. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar,ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Ndertim i vitit 2006, ka orjentim Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 85.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34869
Cmimi: 85.000 €
Siperfaqja: 89.50 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G506

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate