Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 73.74 m2

Shitet apartament 1+1 ne Astir, prane Viles L!

66.366 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir, prane Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 73.74m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ku afati i perfundimit eshte ne 2024. Prona ndodhet ne nje ndertim cilesor dhe zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cmimi 900€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33657
Cmimi: 66.366 €
Siperfaqja: 73.74 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G351

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate