Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 73.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Astir, prane Viles L!

62.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir, prane Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 73m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Prona ndodhet ne nje ndertim cilesor dhe zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 62.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35352
Cmimi: 62.000 €
Siperfaqja: 73.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G563
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate