Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 72.60 m2

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

70.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te, te nje kompleksi te ri banimi me 6-10 kate banim dhe 2 kate ne toke,ne ndertim. Ka siperfaqe 72.6m², organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, e cila ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Apartamenti ndodhet ne faze suvatimi. Cmimi 70.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37971
Cmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 72.60 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G858
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate