Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.50 m2

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

77.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit, i cili perfundon ne dhjetor 2023. Godina e banimit dhe sherbimi do jete me 6,8 dhe 10 kate dhe dy kate parkim,fasada e ventiluar,hidrosanitaret incaso,e shtruar me parket dhe dritare dopioxham. Ka siperfaqe prej 64.5m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,nje dhome gjumi,tualet. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37164
Cmimi: 77.400 €
Siperfaqja: 64.50 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G767

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate