Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 64.50 m2

Shitet ambient komercial ne Fresk!

45.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Fresk! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri, pozicionohet ne katin 0, ka siperfaqe 64.5m² & lartesi 5m dhe organizohet ne duplex. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi zona eshte ne zhvillim. Prona disponon leje legalizimi. Cmimi 45.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39746
Cmimi: 45.000 €
Siperfaqja: 64.50 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1023
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate