Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete

Shiten Vila Elitare ne Green Coast Resort W!

Preferuarat

Pershkrimi

Shiten Vila Elitare ne Green Coast Resort W. Green Coast Resort, destinacioni i ri premium në Mesdhe gjendet në Palasë, një prej vendeve më të bukura të bregdetit shqiptar me një pamje mahnitëse nga deti Jon. Ky destinacion rrethohet nga shumë pika turistike, historike dhe natyrore që vlejnë për t’u vizituar falë aspekteve dhe traditave të veçanta që përcjellin.

KARAKTERISTIKAT E PROJEKTIT• Një projekt unik në Shqipëri
• Vendndodhja në breg të detit
• Shëtitorja me bare të ndryshme, bare plazhi, restorante, pishina, fitnes, hapesira sportive, dyqane si dhe njësi të tjera tregtare dhe argëtimi
• Apartamente • Qender Shendetesore • Depo Qendrore • Supermarket & Qender Kulture • Shesh Publik/ Pazari • Faramaci• Shumë afër Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës (52 km), planifikuar të ndërtohet së shpejti
• Resort dhe rezidenca të organizuara mirë, privatësi e lartë për të gjithë banorët, sistemi i sigurisë dhe kamera 24/7
• Shërbime të integruara dhe struktura argëtimi• Cilësi e lartë ndërtimi
• Një nga destinacionet turistike më mbresëlënëse në Shqipëri dhe në rajonin e Mesdheut, me kthim të lartë të investimit. Mundesi zgjedhje vilash!
Cmimi :
• Parcela 250€/m²
• Ndertimi vile 3700€/m²
• Pishina 1000€/m²
• Veranda 1850€/m²
Kontakt :069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34671
ID e Pronës: G485

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Parkim
Pishine

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
324.609 €

 Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
212.630 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
108.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate