Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 98.33 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Rruga 5 Maji!

93.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Rruga 5 Maji! Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze grope. Apartamentet kane siperfaqe 98.33m², 107.64m² dhe 110.62m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31092
Cmimi: 93.400 €
Siperfaqja: 98.33 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G85
Kati i: 9

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate