Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 130.50 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek “River Residence”!

156.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek “River Residence”, midis Ish-Fushes se Aviacionit dhe Unazes se Madhe. Apartamentet kane siperfaqe 130.5m² dhe organizohen ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, 1 tualet i perbashket dhe nje ballkon.

Arkitektura e projektit me në qendër harqet e mëdha janë një zgjedhje jo vetëm estetike por gjithashtu e shëndërrojnë këtë projekt në një simbol për zonën dhe qytetin. Shkrirja perfekte midis hapësirave rezidenciale, atyre të shërbimit dhe rekreative me gjelbërim i shtojnë vlerë projektit duke ofruar zgjidhjen optimale për çdokënd.

E vendosur në një nga pikat kryesore të Tiranës, Ndërmjet ish fushës së Aviacionit dhe Unazës së Madhe. Buzë bulevardit Migjeni dhe Zhan D’Ark. Është i arritshëm në këmbë nga zona e 21 Dhjetorit, duke u bërë kështu një zonë me potencial të madh zhvillimi që garanton suksesin e biznesit tuaj.

• Zonë e re urbane me potencial zhvillimi.
• I përshtatshëm për çdo tip biznesi/shërbimi.
• Harqe në fasadë me vetrata të larta xhami.
• Pozicioni strategjik përbën avantazh.
• Akses i menjëhershëm në bulevard dhe në oborrin e brendshëm të rezidencës.
• Infrastrukturë e plotë rrugore me ndriçim.
• Zona të gjelbërura dhe mjedise rekreative.
• Mundësi parkimi në 2 kate nëntokë.

Hapësirat publike, janë një nga tiparet kryesore të River Residence, të organizuara në formën e oborreve të brendshme dhe perimetrale të rezidencës, të përshtatshme për ç’do grup – moshë, ku nuk mungojnë ambientet rekreative me efekt ç’lodhës dhe argëtues.

River Residence ka gjithsej 7 shkallë në të cilën organizohen 2-3 apartamente në kat për çdo shkallë.

Kemi zgjedhur të aplikojmë sistemet më të avancuara që respektojnë parametrat më të mirë teknikë, për të ofruar shtëpi komode, me hapësira dhe kosto minimale mirëmbajtje.

• Siguri dhe qëndrueshmëri
• Termo-izolim të plotë
• Zë-izolim të plotë
• Kosto minimale përdorimi e mirëmbajtje
• Zero aroma të padëshiruara

ZGJIDH KOMODITETIN DHE FUNKSIONALITETIN

• Apartamente që marrin diell nga të paktën 2 anë.
• Ndriçim dhe diellëzim optimal për të gjithë hapësirat.
• Kuzhinë e zonuar dhe me ajrosje natyrale.
• Dhomë matrimoniale me garderobë dhe tualet të dedikuar.
• Tualete me dritë natyrale.
Cmimi 1200€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30769
Cmimi: 156.600 €
Siperfaqja: 130.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G49

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate