Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 98.71 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

167.807 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Liqeni i Thate! Apartamentet kan siperfaqe 98.71m² dhe 102.66m² & organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje ballkon dhe nje tualet i perbashket. Apartamentet jane pjese e nje kompleksi te ri rezidencial ne faze pllake, i cili parashikohet te perfundoje ne janar te vitit 2024. Objekti ka 3 blloqe me shkalle te perbera secila nga 2 ashensore. Ka 6 kate mbi toke secila kulle, ku katet perdhe jane dyqane zyra dhe katet larte banim. Ka 1 kate nentoke ne front, dhe 4 kate nentoke ne fund. Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5cm, me veshje te jashtme guri travertine. Dyshemete do te shtrohen me parket. Dritaret do te jene termike me nje dhome ajri me gas, me dy xhama, termik dhe tripleks. Hidrosanitaret inkaso/sospeso. Elektriket do te jene ABB. Garazhd i detyrueshem ne vleren 25.000€. Cmimi 1700€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38213
Cmimi: 167.807 €
Siperfaqja: 98.71 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G884

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate