Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 115.20 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Kopshti Botanik!

149.760 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Kopshti Botanik! Apartamentet kane siperfaqe 115.2m² & 121.5m², ndodhen ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet si kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30420
Cmimi: 149.760 €
Siperfaqja: 115.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G23

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
122.100 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

2 BD
2 BA
111.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate