Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.66 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Kompleksi Rezidencial Trio Towers, Don Bosko!

154.924 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Kompleksi Rezidencial Trio Towers, Don Bosko! Apartamentet kan siperfaqe 110.66m² & 111.26 m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon, jane pjese e nje kompleksi te ri rezidencial ne faze perfundimi, i cili pritet te perfundoj ne janar te 2024. Ndertim me cilesi te larte: Teknologjia e perdorur per termoizolim ju mundeson te keni nje ambjent jetese te fresket ne vere dhe te ngrohet ne dimer. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetes komode. Opsionale post parkimi. Cmimi 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39862
Cmimi: 154.924 €
Siperfaqja: 110.66 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1033

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate