Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 137.60 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

145.820 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Kompleksi Aura. Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes. Apartamentet ndodhet ne nje pallat ne ndertim, kane siperfaqe 137.6m² (ku 116 m² eshte apartament dhe 21.6m² verande); 151.5m² (ku 114.5m² eshte apartament dhe 37m² verande);  155.4m² (ku 125.1m² eshte apartament dhe 30.3m² verande); 180m² (ku 117.6m² eshte apartament dhe 62.4m² verande) dhe organizohen nje nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande.  Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Cmimi 1150€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35695
Cmimi: 145.820 €
Siperfaqja: 137.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G607

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate