Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 94.40 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Arlis Corner!

165.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Arlis Corner! Apartamentet ndodhen ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, kan siperfaqe 94.4m², 108.4m², Corner Residence ndodhet tek Nisharaku, ish stacioni fundit i Tiranes Re. Kompleks eshte i organizuar ne 2 shkalle, njera 15 kate mbi toke dhe tjetra 14 kate mbi toke. Apartamentet organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Cmimi 1750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30860
Cmimi: 165.200 €
Siperfaqja: 94.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G61

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate