Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 104.10 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne Kamëz!

67.665 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne Kamëz. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri, kane siperfaqe  104.1m², 104.1m² (70m² verande) 104.7m², 106m², 127.7m², 127.7m²(306m² verande) dhe organizohen ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamentet janë pjesë e një kompleksi të ri rezidencial, i ndërtuar në vitin 2021, që ndodhet përballë Bashkisë Kamëz. Ndërtimi me cilësi të lartë: Teknologjia e përdorur për termoizolimin ju mundëson të keni një ambient jetese të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjinë elektrike. Planifikim shumë i rregullt dhe i përdorshëm në maksimum. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Në fazën përfundimtare, e cila banohet në dhjetor 2022. Çmimi 650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30482
Cmimi: 67.665 €
Siperfaqja: 104.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G32

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate