Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.80 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne Kamez!

81.760 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne Kamez. Apartamentet kan siperfaqe 116.8m², 117.5m², 128.1m² & 162.04m² ku 114.64m² eshte apartament & 47.4m² verande dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri rezidencial ne faze suvatimi, i cili perfundon në fund te vitit 2023.Ndërtimi me cilësi të lartë: Teknologjia e përdorur për termoizolimin ju mundëson të keni një ambient jetese të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjinë elektrike. Planifikim shumë i rregullt dhe i përdorshëm në maksimum. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Opsionale post parkimi ne vleren 14.000€. Çmimi 700€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38204
Cmimi: 81.760 €
Siperfaqja: 116.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G883

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate