Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 96.58 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne Astir, perball Viles L!

86.922 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne Astir, perball Viles L. Apartamentet kan siperfaqe 96.58m² & 112.78m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje korridor, nje ballkon dhe dy tualete. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks objekt banimi 5-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham , hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Garazhd i detyrueshem ne vleren 12.000€. Cmimi 900€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38252
Cmimi: 86.922 €
Siperfaqja: 96.58 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G887

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate