Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 102.41 m2

Shiten apartamente 2+1 tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut!

100.361 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut. Apartamentet ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabina, kane siperfaqe 102.41m², 109.10m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje godine me cilesi te larte ndertimi; fasade me terrakote dekorative; dritare termike; izolim akustik dhe termoizolim; vendqendrime çlodhese te gjelberuara; parkim i sigurt ne çdo kohe. Ketu do te gjeni shtepine qe keni enderruar apo ambientin tuaj te biznesit qe do t’ju plotesoje çdo nevoje. Cmimi 980€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30710
Cmimi: 100.361 €
Siperfaqja: 102.41 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G44

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate