Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 109.70 m2

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen 5 Maji!

142.610 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen 5 Maji. Apartamentet kane siperfaqe 109.7m² & 111.33m². Organizohen nga nje sallon i bollshem, nje ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Pronat ndodhen ne nje pallat te mireadministruar ne ndertim me dy ashensore dhe dy kate parkim. Pallati perfundon ne Mars te 2023. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34381
Cmimi: 142.610 €
Siperfaqja: 109.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G446

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate