Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen 5 Maji prane Concord Center!

97.850 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen 5 Maji prane Concord Center. Ndertimi eshte me fasade te ventiluar, kompleks i organizuar me sherbime te dedikuar brenda dhe qe perfundon per nje periudhe 2 vjecare. Apartamentet kane siperfaqe 103m² & 105m² dhe organizohen ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30904
Cmimi: 97.850 €
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G66

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate