Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 91.30 m2

Shiten apartamente 2+1 ne Don Bosko!

114.125 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne Don Bosko! Apartamentet ndodhen ne kat dhe orientim te ndryshem te nje pallati te ri ne ndertim ne faze tulle. Apartamentet kane  siperfaqe 91.3m², 96m², 100.9m² 102.7m², 113.5m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkon dhe nje tualet. Afati i perfundimit te kompleksit eshte ne vitin 2023. Cmimi 1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31302
Cmimi: 114.125 €
Siperfaqja: 91.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G89

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate